DAĞITIM HİZMETLERİ

Broşür Dağıtımı Yıllardır pek çok firmanın Broşür Dağıtımını ve diğer dağıtımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz, istanbul ve çevre iller genelinde ve tüm adreslere broşür, bülten, elilanı vs toplu dağıtım hizmetleri yaplır. toplu dağıtım bölgesi müşteri istek ve talebleri doğrultusunda bölgesel netlik kazanır ve dağıtım hizmetleri başlanır, isteğe bağlı olarak mağaza çevresinden dalga şeklinde gruplar halinde dağıtılır.       Broşür Dağıtım Hizmet Çeşitleri Apartman Posta Dağıtımı İş Yeri (Tek Tek ) Dağıtımı Metro - Metrobüs Dağıtımı Gazete ve Dergi Dağıtımı Toplu Tanıtım Dağıtım Hizmeti Arat Kurye Toplu Broşür Dağıtımı Hizmeti esnasında saha kontrol ekibimiz tarafından çalışmalrını sıklıkla takip etmektedir. Toplu Broşür Dağıtım Hizmetinde detay analizleri ve iş ilerleyişini firmamıza anlık olarak, gün içerisinde sürekli iletmektedir.


Broşür Dağıtımı

Yıllardır pek çok firmanın Broşür Dağıtımını ve diğer dağıtımlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz, istanbul ve çevre iller genelinde ve tüm adreslere broşür, bülten, elilanı vs toplu dağıtım hizmetleri yaplır. toplu dağıtım bölgesi müşteri istek ve talebleri doğrultusunda bölgesel netlik kazanır ve dağıtım hizmetleri başlanır, isteğe bağlı olarak mağaza çevresinden dalga şeklinde gruplar halinde dağıtılır.
 

           Broşür Dağıtım Hizmet Çeşitleri

 • Apartman Posta Dağıtımı
 • İş Yeri (Tek Tek ) Dağıtımı
 • Metro - Metrobüs Dağıtımı
 • Gazete ve Dergi Dağıtımı
 • Toplu Tanıtım Dağıtım Hizmeti
 

Arat Kurye Toplu Broşür Dağıtımı Hizmeti esnasında saha kontrol ekibimiz tarafından çalışmalrını sıklıkla takip etmektedir. Toplu Broşür Dağıtım Hizmetinde detay analizleri ve iş ilerleyişini firmamıza anlık olarak, gün içerisinde sürekli iletmektedir.