DAĞITIM HİZMETLERİ

Kanıtlı Dağıtım Arat Kurye Gönderilerin alıcısına ikametgah ettikleri adreste bulunması ve kişinin belirtiği adrese tespit edilmesi halinde gönderinin kanıt alınması suretiyler ile ilgili adrese bırakılması halinde gerçekleşen bir kanıtlı dağıtım türüdür. Kanıtlı dağıtım türlerinde alıcıların veya teslim edilecek yetkili kişilerin bulunmaması halinde, gönderi ile ilgili adrese bırakılırken elektirik, su, doğalgaz sayaç numaralarına göre kapı zili üzerinde bulunan şahsın ismi'' kanıt olarak alınır. Kanıtlı Dağıtımlar Sonucunda "Saha Dağıtım Kayıt Raporları "Diye Belirtilen Zaman İçerisinde Arat Kurye Müşteriye Rapor Olarak Teslim Edilir. Kanıtlı Vip Dağıtım Hizmetleri Açılış, Kutlama, Sergi, Konser Davetiyeleri Vip Dağıtım Katalog Vip Dağıtım, Rehber, Promosyon Ürünleri Vip Dağıtım, Mağaza Faturaları, Yılbaşı Armağan ve Gönderileri Toplu Vip Dağıtım ,  Periyodik Yayınlar Dağıtım, Paket ve Koli Toplu Vip Dağıtım Hizmetleri

Kanıtlı Dağıtım

Arat Kurye Gönderilerin alıcısına ikametgah ettikleri adreste bulunması ve kişinin belirtiği adrese tespit edilmesi halinde gönderinin kanıt alınması suretiyler ile ilgili adrese bırakılması halinde gerçekleşen bir kanıtlı dağıtım türüdür. Kanıtlı dağıtım türlerinde alıcıların veya teslim edilecek yetkili kişilerin bulunmaması halinde, gönderi ile ilgili adrese bırakılırken elektirik, su, doğalgaz sayaç numaralarına göre kapı zili üzerinde bulunan şahsın ismi'' kanıt olarak alınır.

Kanıtlı Dağıtımlar Sonucunda "Saha Dağıtım Kayıt Raporları "Diye Belirtilen Zaman İçerisinde Arat Kurye Müşteriye Rapor Olarak Teslim Edilir.