KURYE HİZMETLERİ

Şehirler Arası Kurye 

 Şehirlerarası Kurye Şehirlerarası Hılzı Kurye Şehirlerarası Moto Kurye  Şehirlerarası Arabalı Kurye Şehirlerarası Kurye Firmaları  Şehirlerarası Acil Motorlu Kurye Şehirlerarası Güniçi Teslimat KuryeArat Kurye Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti Vermektedir.Şehirler Arası Kurye Hizmeti Veren Firmamız İstanbul Merkezinde Olup Ülkenin Birçok Yerine Şehirler Arası Kurye Hizmeti Vermektedir.Şehirler Arası Kurye Hizmetini Almak İçin 0212 238 32 04 - 0536 327 86 04 Bize Ulaşıp Operatörlerimizden Bilgi Alabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Firmamız Bu Açığı Kapatmak Amacı İle Türkiye'nin Büyük Kısmında Tamamlamış İstenilen Gönderiyi İstenilen Saat'de Teslimatın Yerine Ulaşmasını Saglar.
İstanbul'a komşu İller Edirne,Tekirdağ ve Çorlu Diğer Tarafta Kocaeli,Adapazarı,Bilecik,Yalova ve Bursa'ya Şehirlerarası Motorlu Veya Arabalı Kuryelerimiz İle Hızlı Ekonomik ve Güvenilir Teslimat Sağlanır.

Şehirler Arası Denilince Genel Olarak Aklınıza İlk Gelen Kargo Firmaları Gelmektir.
Lakin Kargo Firmaları Genelde En kısa Sürede Teslimat Süresi 48 Saat'dir.Şehirler Arası Kurye Olarak Biz Aynı Gün Teslimat Gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Kurye Sizden Çok Acil Olarak Gitmesi Gereken Gönderilerinizi Motorlu Kuryelerimizle Gerekse Arabalı Kuryelerimizle En Hızlı Bir Şekilde Sizden Alıp,Sizlerin Verdiği Adrese Acil Bir Şekilde Ulaşmasını Sağlarız.

Acil Sizden Alınır (Örnek) Ankara,Bursa veya İzmir Gibi Şehirlerden Sizden Gitmesi Gereken Gönderinizmi Var?

Kuryelerimiz Sizden Gönderiyi Alıp Ansızın Belirlediginiz Noktaya Gidip Onaylayıp En Hızlı Bir Şekilde Size Bilgi Vererek Size Tekrar Gelmesi Gerekiyorsa Kuryelerimiz Acil Olarak Size Teslimatını Gerçekleştirir. 


Şehirler Arası Kurye Başka Bir Şehirden Size Gelmesi Gereken Gönderileriniz İçin Bizimle İletişime Geçin 0212 238 32 04  Şehirler Arası Kurye Hizmetleri 7/24 Saat Hizmet Vermektedir.
Sizlerin Bilgisi Olmadan 3 Kişiye Kesinlikle Bilgi Paylaşılmaz.

Arat Kurye Şehirler Arası Olarak Aşağıdaki  Şehirler Arası Kurye Hizmeti Vermektedir.
 

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri


Şehirlerarası Kurye
Şehirlerarası Hılzı Kurye
Şehirlerarası Moto Kurye

Şehirlerarası Arabalı Kurye
Şehirlerarası Kurye Firmaları

Şehirlerarası Acil Motorlu Kurye
Şehirlerarası Güniçi Teslimat KuryeGönderilerinizi Şehirler Arası Taşıma Hizmeti Sunan  Kişi Veya Kişilerdir.

Şehirler Arası Moto Kurye

Motorlu Kurye İle Gönderilerinizi Alım Ve Teslimatını Sağlayan Şehirler Arası Moto Kurye Hizmeti.
Şehirler Arası Acil Kurye; Acil Olarak Adresine Ulaşması Gereken Gönderilerin Teslimatını Sağlayan Şehirler Arası Acil Moto Kurye Hizmeti.
Şehirler Arası Arabalı Kurye : Arabayla Gönderinizin Taşınmasını Sağlayan Şehirler Arası Arabalı Kurye Hizmeti.

Şehirler Arası Uçak Kargo

Hava Yolu İle Gönderilen Alım Ve Teslimatı Havalimanında Sağlayan Şehirler Arası Uçak Kargo Kurye Hizmeti.İsteğe Bağlı Kapıdan Kapıya Teslimat Hizmeti Verilmektedir.
Şehirler Arası Özel Kurye : Sadece Size Özel Kurye Hizmeti sunmaktadır.
Şehirler Arası Acil İlaç Kurye : Başka Bir Şehirden Başka Bir Şehire Motorlu Kurye İle Acil İlaç  Alım Ve Teslim Sağlayan Şehirler Arasın Kurye Hizmetidir.
Şehirler Arası Vip Kurye : En Hızlı Kurye Hizmetidir.Sadece Sizin Gönderinizi Adresine Ulaştırmasını sağlayan Şehirler  Vip Arası kurye Hizmeti.
Şehirler Arası Kurye Hizmeti Veren Arat Kurye Personeli Olarak  Sizden Teslimat Esnasında Önceden Kapatılmış Paketi,zarf,vb Gibi Açmakla Yetkisine Sahiptir.Gelen Arat Kurye Personeline Lütfen Kapalı Paketi Açmak Esnasında Zorluk Çıkartmıyalım.Bu Konuda Anlayışlarınız İçin Teşekkürler.