KURYE HİZMETLERİ

Express Avrupa Kurye  -  Express Anadolu Kurye  - İstanbul Anadolu Yakası Express Kurye Hizmeti  İstanbul Anadolu Yakası Express Kurye Hizmeti -  İstanbul Express Motorlu Kurye  - İstanbul Express Kurye Hizmeti Firmalar  Vip Kurye  İstanbul Vip Kurye Avrupa Yakası Vip Kurye Anadolu Yakası Vip Kurye Vip Motorlu Kurye Hizmetleri

Vip Kurye

Günlük ulaşması gereken gönderilerin sürelerinden daha kısa sunulan bir hizmet olup, gönderinizin teslimatının 30 ile 45 dakika içerisinde yapıldığı bir gönderi türü. Vip Kurye hizmeti en hızlı kurye hizmeti olup vip gönderi hizmeti ile istenilen a noktadasında b noktasına vip kurye hizmeti alar en yakın motorize kurye adresinize gelip gönderi teslim alıp ulaşmasını gereken nokta dışında farklı bir gönderi almak veya ugraması söz konusu bile edilemez sadece Vip Kurye hizmeti talende bulunana kişi veya firmanın gönderisini ulaştırmakla görevlendirilmektedir. Vip gönderi hizmeti mesafe ve hava şartları göre sürelerde değişiklilik gösterebilmektedir.


Vip Kurye Hizmeti Tüm istanbul il sınrları içerisinden günün her saatinden hizmet sunulmakta olup ve yakın il,ilçelerede vip kurye hizmeti sunulmaktadır.
 

İstanbul'un En Hızlı Kurye Hizmeti